Nagroda A’ Design Award Winner za projekt identyfikacji wizualnej festiwalu Polikultura

Gratulacje dla naszych studentek!

56843-award-status_Polikultura

Projekt identyfikacji 5. edycji festiwalu Polikultura został nagrodzony w międzynarodowym konkursie projektowym A’ Design Award and Competition. Praca została wyłoniona spośród kilkutysięcy nadesłanych zgłoszeń w kategorii A’ Graphics and Visual Communication Design Award 2016–2017.

Polikultura to festiwal organizowany przez studentów zarządzania kulturą i mediami w Instytucie Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego, już po raz czwarty we współpracy ze studentami Wydziału Grafiki ASP w Krakowie.

Hasło tegorocznej edycji festiwalu to „O dążeniach niepokornych”. Identyfikacja nawiązuje do cenzury, buntu oraz negacji przyjętych schematów.

Praca została zrealizowana w pracowni Liternictwa i Typografii przez cztery studentki: Zuzannę Opozdę, Zofię Dziurawiec, Paulinę Łabuz i Marię Smagę.

Więcej o nagrodzonej pracy na stronie konkursu: https://competition.adesignaward.com/design.php?ID=56843

Zwyciężczynie:) od lewej: Zuzanna Opozda, Zofia Dziurawiec, Paulina Łabuz, Maria Smaga