GALERIA DYPLOMANTÓW

GALERIA DYPLOMANTÓWGALERIA STUDENTÓW

Dyplomy w Pracowni Liternictwa


PRACE DYPLOMOWE MAGISTERSKIE; PROMOTOR – prof. Wojciech Regulski

1997
1. Renata Brońka
1998
2. Agnieszka Wojtachnio
2001
3. Piotr Białas
4. Małgorzata Kubiak
2002
5. Piotr Sierżęga – Projekt identyfikacji wizualnej operatora telefonii komórkowej oraz usług oferowanych w sieci wyróżniony w konkursie Najlepsze projekty dyplomowe 2+3D
2003
6. Monika Gębarowska
7. Magdalena Malota
8. Maciej Zieliński
9. Karolina Gładysz
2004
10. Karolina Kluk
11. Joanna Baumgartner
12. Joanna Kordas
13. Grzegorz Kurczap
14. Magdalena Stamper-Groń
15. Klaudia Krupa-Piećko
16. Agnieszka Ples
2005
17. Aleksandra Baran
19. Joanna Ruchała
20. Artur Palka
2006
21. Magdalena Sapa
22. Agnieszka Zacharzewska
23. Dominika Kowalska
24. Beata Tarczyńska
25. Bartosz Walczak
2007
26. Matylda Płodzień-Chełmicka
27. Weronika Raj
2009
28. Sochacka Katarzyna
29. Kokoszkiewicz Agnieszka
2010
30. Byczek Izabela
31. Tyborowska Joanna
32. Hałuniewicz Anna

PRACE DYPLOMOWE LICENCJACKIE; PROMOTOR  – prof. Wojciech Regulski

2001
1. Karolina Gładysz
2. Patrycja Jopek
3. Monika Kaszuba
4. Magdalena Kmieć
5. Joanna Kogut
6. Ewa Kosakowska
7. Magdalena Malota
8. Joanna Olender
9. Joanna Swornik
10. Monika Uba
11. Katarzyna Wekluk
12. Małgorzata Woźniczka
13. Maciej Zieliński
2002
14. Agnieszka Klich
15. Klaudia Krupa-Piećko
16. Karolina Kluk
17. Dominika Kowalska
18. Agnieszka Ples
19. Ewa Natkaniec
20. Magdalena Stamper
22. Grzegorz Kurczap
23. Joanna Kordas
24. Anna Bojarowicz
25. Filipina Nowakowska
26. Magdalena Biała
2003
27. Krzysztof Przybysz
28. Joanna Ruchała
29. Aleksandra Baran
30. Urszula Borkowska
31. Agnieszka Zacharzewska
32. Artur Palka
33. Piotr Zarębski
2004
34. Weronika Raj
35. Agata Gawor
36. Ewelina Kowal
2005
35. Matylda Płodzień
2006
36. Magdalena Buczek
37. Rafał Piekarz
2008
38. Beata Danowska
39. Barbara Szot
40. Joanna Tyborowska
41. Dominika Pawlas
42. Krzysztof Kozak
2009
43. Karolina Wizeruk
2010
44. Kamil Tuleja


Dodaj komentarz