Warsztaty i wykłady z dziedziny projektowania graficznego dla studentów ASP w Krakowie z Klubem Brand Design

Szanowni Studenci Wydziału Grafiki!
W tym  semestrze odbywają się dodatkowe wykłady i warsztaty prowadzone przez specjalistów z najlepszych agencji reklamowych w Polsce. Jest to możliwość zdobycia wiedzy o realiach projektowania i pracy projektanta w bezpośredniej relacji tych, którzy osiągnęli sukces w branży projektowej. Dwugodzinne wykłady odbywają się przez cały semestr zimowy w Pracowni Liternictwa i Typografii w każdy poniedziałek w godzinach 13:15 do 14:45. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia kursu Klubu Brand Design.
Organizatorem wykładów jest elitarny KLUB BRAND DESIGN zrzeszający kilkanaście najlepszych agencji w Polsce. Jest to także okazja do zaprezentowania własnej kreatywności i odbycia stażu w jednej z agencji, co może stać się początkiem stałej współpracy.
Zajęcia te, organizowane za zgodą Władz Wydziału Grafiki nie są obligatoryjne.
Zgłoszenie uczestnictwa (ze względu na ograniczoną ilość miejsc) jest równocześnie dobrowolnym zobowiązaniem do udziału we wszystkich zajęciach objętych programem kursu. Prosimy o przemyślane i odpowiedzialne decyzje.
Serdecznie polecam Państwu udział w tych wykładach i warsztatach, jako wyjątkową okazję osobistego zapoznania się z realnym projektowaniem. Warsztaty te odbywają się dzięki życzliwości KLUBU BRAND DESIGN, staraniom znakomitej projektantki pani Beaty Wilk – dyplomantki PLiT (WilkStudio), oraz zaangażowaniu pedagogów Pracowni Liternictwa i Typografii.

prof. Wojciech Regulski (kierownik PLiT)

———-
Zajęcia będą odbywają się w poniedziałki w godzinach 13.15 – 14.45

Pracownia Liternictwa i Typografii

ul. Karmelicka 16, I piętro, sala nr 12

Program zajęć Klubu Brand Design na ASP w Krakowie

17.10.2011 Polska grafika reklamowa – tradycja zobowiązuje.wykładowcy: Tomasz Lachowski, Definition Design
24.10.2011

The Power of Brand Design.

wykładowcy:

Michał Pawlik i Piotr Ręczajski, Mamastudio

07.11.2011 Wizerunek marki. Przemyślany proces czy czysty przypadek.wykładowcy:

Tomasz Lachowski, Definition Design

14.11.2011 Restylizacja marki, od kuchni marketingowca i projektanta.wykładowcy:

Beata Wilk, Szymon Ryngwelski, Wilk Studio

21.11.2011 Co to jest dobry brief i jak oceniać projekty?wykładowcy:

Piotr Kania, Dragon Rouge

28.11.2011 Typografia jako element designu.wykładowcy:

Małgorzata Pawlik – Leszek Bielski, S M L XL

05.12.2011 Jak wygląda praca nad projektem w agencji brandingowej? – m.in. zagadnienie dotyczące praw autorskich
wykładowcy:

Mariusz Przybył, Wojtek Mierowski, BNA

12.12.2011 Światowe trendy w designie opakowań, w kontekście specyfiki polskiego rynku.
wykładowcy:Małgorzata Starczewska, Dragon Rouge

Zajęcia praktyczne – brief dla słuchaczy wykładów
19.12.2011  Zrozumienie briefu.

09.01.2012 Praca nad projektem.

16.01.2012  Analiza i ocena projektów.

23.01.2012  Prezentacja projektów przez teamy i ocena prac przez wykładowców.

Zajęcia poprowadzą Beata Wilk, Wilk Studio i Paweł Frej, Opus B